— Jūsu uzticamais partneris Baltijas tirgū

Altajvitamini

Kompānijas "Altajvitamini" vēsture sākas 1949.gadā, un kopš tā laika uzņēmums ir dinamiski attīstījies, kas ir labākais ražotās produkcijas efektivitātes, drošuma un kvalitātes apstiprinājums. Šodien kompānija "Altajvitamini" Latvijā ir pārstāvēta ar sekojošiem produktiem: askorbīnskābe dražejas, askorutīns tabletes, undevits dražejas, revits dražejas, inhalipts un kametons aerosoli, mežrozīšu sīrups, smiltsērkšķu eļļa u.c. Smiltsērkšķu eļļa, ne mazāk kā 180mg%, ir dabīgs, unikāls un sabalansēts vitamīnu un bioloģiski aktīvo vielu komplekss. No visām zināmajām augu eļļām tikai smiltsērkšķu eļļa satur vitamīnu A tā aktīvākajā formā- beta karotinoiīdu veidā un maksimālajā daudzumā.

Augu izlase un citi bioloģiski aktīvie bagātinātāji

Laukos, mežos un pļavās augošo augu vidū atrodams liels skaits ārstniecisku zālīšu un ogu, tā saucamā zaļā aptieka. ZAO “Arnika” ražotās produkcijas sortimentā atrodami bioloģiski aktīvie bagātinātāji no sērijas “Domašņij Travnik”, kurā iekļauti patērētājam jau labi zināmi ārstnieciskie augi; sērija “Bannij zapar” ar ārstnieciskajiem augiem; un sērija “Domašņij Jagodņik” - vitamīnu līnija no kaltētām ogām.

"Aromasensia®" masāžas eļļas un ziedu ūdeņi

"Aromasensia®" ir dažādu spa produktu, ķermeņa un ādas kopšanas līdzekļu līnija, kas ražoti no augstvērtīgām augu eļļām un ekstraktiem. To sastāvā ietilpst dažādas ēteriskās eļļas, ārstnieciskās zālītes un eksotiski augi, kas savākti dažādās zemes malās un kurus dažādas kultūras tradicionāli izmantojušas organisma vispārējā stāvokļa uzlabošanai. Aromātiskās masāžas eļļas- tās ir maisījums no dabīgām ēteriskām eļļām, augu ekstraktiem un augu bāzes eļļas. Ziedu ūdeņi atsvaidzinās un tonizēs jūsu sejas ādu.

Ēteriskās un kosmētikas eļļas

100% ēteriskās un kosmētikas eļļas ir ideāli piemērotas iekšējo spēku aktivizēšanai, labas pašsajūtas un garastāvokļa uzturēšanai, kā arī komfortabla emocionālā stāvokļa radīšanai. Ēterisko eļļu pielietošanas veidi - aromalampas, telpu aromatizēšana, inhalācijas un kosmētiskās procedūras, kā arī vannas. Kosmētiskās eļļas - tās ir dabīga dzīva kosmētika; to lietojot, āda saņem dabas dziednieciskās īpašības.

Smiltsērkšķu eļļa un citi uztura bagātinātāji

Sortimentā ir dabīgas eļļas, kosmētikas līdzekļi un ēteriskās eļļas no Altajā un Sibīrijā iegūtām augstas kvalitātes izejvielām. Šeit senas receptes tiek apvienotas ar mūsdienu vismodernāko tehnoloģiju. Smiltsērkšķu eļļa “Sibirskoje” satur unikālu vitamīnu un bioloģiski aktīvo vielu kompleksu, tajā skaitā karotinoīdus, tokoferolus un polinepiesātinātās taukskābes, kas nepieciešamas organisma darbības normalizēšanai. Dabīgie smiltsērkšķu sīrupi ar dažādiem ogu papildinājumiem- tas ir bioloģiski aktīvo vielu apkopojums, kas veicina imunitātes nostiprināšanos pret dažādām infekcijām un saaukstēšanos. Mežrozīšu augļu sīrups ir ieteicams kā vispārspēcinošs līdzeklis.
Lapa — 1234