— Jūsu uzticamais partneris Baltijas tirgū

13 oktobrī,
2010 gada

Jaunums! BIOTOPIX® krēms (ražotājs Life Science Investments Ltd, Šveicē).

BIOTOPIX® ir pirmais šāda veida produkts tirgū, kas satur BOTOSYNCHRON®- ekskluzīvu, 4 aktīvu molekulu (peptīdu) kombināciju krunciņu novēršanai, darbojoties 4 dažādos līmeņos. Lietojot BIOTOPIX®, ievērojami tiek uzlabota ādas redzamā daļa, ar mazāk vecuma un mīmikas krunciņām un ādas vispārējā izskata uzlabošanos. Lietošana: uz rūpīgi attīrītas ādas uzklāt BIOTOPIX® krēmu, viegli iemasējot ādā, līdz tas ir pilnībā uzsūcies. BIOTOPIX® krēmu uzklāt divas reizes dienā, vēlams no rīta un vakarā. Uzklāšanas laikā izvairīties no citu krēmu lietošanas. Kad krēms ir pilnībā uzsūcies, var lietot dekoratīvo kosmētiku.

Tilpums- 50g tūbiņa.

Plašāku informāciju meklēt www.biotopix.eu
4 oktobrī,
2010 gada

Piedāvājam ražotāja CIGA Healthcare Ltd, Lielbritānija, medicīnisko ierīci- SURESIGN® Automātisku, digitālu asinsspiediena mērīšanas aparātu - lietošanai majas apstākļos.

Asinsspiediena mērīšanas aparāts atbilst ES standartiem (direktīva 93/42EC) un tam ir CE marķējums „CE0843”.

Plašāku informāciju skatīt www.cigahealthcare.com.

27 septembrī,
2010 gada

Jaunums! Piedāvājam ražotāja CIGA Healthcare Ltd, Lielbritānija, pašdiagnostikas testus lietošanai mājas apstākļos.

SURESIGN® Cukura līmeņa noteikšanas tests. Veicot testu mājās, varat noteikt glikozes klātbūtni urīnā. KOMPLEKTĀ IEKĻAUTIE PIEDERUMI : 3 glikozes testa strēmeles, krāsu diagramma, lietošanas instrukcija.

SURESIGN® Grūtniecības noteikšanas tests-strips N2. Grūtniecības noteikšanas tests-strips ir ātra, vienpakāpes sānu plūsmas imunoloģiskā izmeklēšana cilvēka hroniskā gonadotropīna (HCG) līmeņa noteikšanai urīnā grūtniecības konstatēšanai.

SURESIGN® Vispārējā holesterīna līmeņa noteikšanas tests TOTAL.

SURESIGN® Holesterīna līmeņa noteikšanas tests TOTAL++. Holesterīna līmeņa noteikšanas testu TOTAL++ komplektā ir iekļauta kasete ar divām testa strēmelēm- viena paredzēta vispārējam holesterīnam, bet otra ABL holesterīnam.

Plašāku informāciju skatīt www.cigahealthcare.com
20 septembrī,
2010 gada

Pirmo reizi Latvijā tiek piedāvāta iespēja iegādāties Eiropā plaši pazīstama ražotāja Life Science Investments Ltd produkciju.

SODERMIX® Krēms keloīdu un hipertrofisko rētu mitrināšanai un izlīdzināšanai. Krēmam piemīt spēja nogludināt un mīkstināt izcilnas rētas, un atvieglot ar tām saistīto niezi un diskomforta sajūtu.Palīglīdzeklis niezes ārstēšanā ar hronisku dermatoloģisku traucējumu ārstēšanas kursu. Lietošanu uzsākt tikai tad, kad brūce ir pilnībā sadzijusi vai 3 nedēļas pēc apstarošanas terapijas noslēgšanās. SODERMIX® uzklāt divas reizes dienā, no rīta un vakarā, uz skartās ādas zonas, maigi iemasēt. Kad tas pilnībā uzsūcies, var uzklāt ikdienas krēmu vai kosmētiku.

Tilpums- 30ml tūbiņa.

Plašāku informāciju meklēt www.sodermix.com